Autofit

Jsme členem mezinárodní sítě autoservisů Autofit. A proč? Sdílíme stejné hodnoty!!!

Servisní koncept AUTOFIT byl vytvořen a uveden na trh v roce 1995 v Německu. Do České republiky vstoupil už jako etablovaná značka v roce 2006. Dnes je AUTOFIT mezinárodně uznávanou servisní sítí působící v 10 zemích Evropy s více než 2000 členy. Od svého založení stojí AUTOFIT na hodnotách, kterými jsou kvalita, odbornost a osobní přístup.

Kvalita

Členství v síti AUTOFIT je podmíněno plněním standardů vybavení dílny, odbornosti, vzhledu a zázemí pro zákazníky.
Servis AUTOFIT vždy používá náhradní díly v originální kvalitě, na které poskytuje dvouletou záruku. Všechny servisy AUTOFIT jsou zásobovány náhradními díly několikrát denně, a proto oprava vašeho vozidla proběhne rychle a bez zbytečného čekání na dodání potřebných dílů.
V AUTOFITu získáte nejvyšší kvalitu za rozumnou cenu, protože se oprava vypočítává podle časových norem a pro zákazníka se předem vytváří cenová nabídka. Na vašem voze pracují pouze dobře vyškolení a zkušení mechanici.

Odbornost

Pro Vás a vaše auto jen to nejlepší. Proto se v servisech AUTOFIT používají špičkové nástroje a zařízení, nejnovější diagnostická technika a odborné montážní postupy. Kromě toho má každý servis AUTOFIT přístup k jedné z největších technických databází a také může čerpat potřebné informace přímo od výrobce vozidla.
Členové sítě AUTOFIT jsou zapojeni do moderního vzdělávacího systému, který jim poskytuje potřebné znalosti a dovednosti k opravám a údržbě vozidel všech věkových kategorií.

Osobní přístup

Osobní přístup je jednou z našich základních hodnot. Jako profesionální servis AUTOFIT s vámi jednáme otevřeně a férově. Dokážeme reagovat na vaše individuální přání a snažíme se budovat dobré vztahy s našimi zákazníky.
Pokud během opravy vznikne nepředvídatelný problém, servis AUTOFIT se samozřejmě o dalším postupu poradí s vámi.
U starších vozidel jsou opravy přizpůsobeny stavu vozidla a na požádání se používají náhradní díly se zvláště výhodným poměrem cena / výkon.

Máte auto v záruce? Nevadí, u nás o ni nepřijdete.

Málokterý motorista ví, že se svým novým nebo zánovním vozidlem, které je ještě v záruce od výrobce, nemusí kvůli běžné údržbě a opravám navštěvovat pouze autorizovaný servis. Už v roce 2010 vstoupilo v platnost nařízení Evropské komise známé jako Bloková výjimka. Tento dokument mimo jiné zavedl úplnou svobodu volby autoservisu pro majitele vozidla, které je v záruce, aniž by tím o tuto záruku přišel. Fakticky to znamená, že jakýkoliv nezávislý autoservis může provádět běžnou údržbu a opravy takového vozidla i s potvrzením do servisní knížky, a to při splnění předem definovaných podmínek. Těmi jsou například dodržení výrobcem vozidla předepsaných postupů a rozsahů servisních prohlídek, použití provozních kapalin v přesně definované specifikaci, použití předepsaného speciálního nářadí a samozřejmě také použití náhradních dílů odpovídající kvality. Autoservis, který takto postupuje, potom přebírá záruku za jím za provedenou práci a použitý materiál. Toto se netýká pouze oprav, na které se speciálně vztahuje záruka výrobce vozidla a tzv. svolávací akce výrobců vozidel.

Servisní síť AUTOFIT má bohaté zkušenosti s údržbou a opravami vozidel v záruce. Důvěřují nám i přední leasingové společnosti jako například LeasePlan nebo ARVAL.

Postaráme se kvalitně i o vaše vozidlo. Můžete se na nás spolehnout.

Na co se můžete spolehnout

  • POSTARÁME SE O JAKÉKOLIV VAŠE AUTO
  • MÁME VŠECHNY ZNALOSTI, INFORMACE A MODERNÍ VYBAVENÍ
  • PŘIPRAVENY JSOU TY SPRÁVNÉ DÍLY
  • NÁKLADY MÁTE PEVNĚ VE SVÝCH RUKOU
  • BEZ OBAV NÁM MŮŽETE SVĚŘIT I VŮZ V ZÁRUCE