O společnosti

1990 2020

Naší činností je poskytování kvalitních komplexních služeb motoristům, autodopravcům a firemním vozovým parkům, provozujeme čerpací stanice, logistické parky vč. smluvního skladovaní a pronájmu kancelářských prostor a v neposlední řadě velkoobchod s distribucí olejů, maziv a pneu.

Dítě Logistic s.r.o.

Společnost byla založena v roce 2007 rozštěpením společnosti Dítě Spedition s.r.o., takže její počátky sahají až do roku 1990. V čele i tohoto odštěpeného subjektu stojí její zakladatel Zdeněk Dítě.

Do širokého spektra činností patří kromě nabídky kvalitních komplexních služeb motoristům, autodopravcům a firemním vozovým parkům (autoservisy + pneuservisy osobních, dodávkových a nákladních vozidel, autolakovna, karosárna, myčka), také provoz čerpacích stanic, skladovaní a pronájem kancelářských prostor a v neposlední řadě velkoobchod a distribuce olejů, maziv a pneu.

Moderní vybavení servisů, kvalitní zázemí a zkušený personál jsou zárukou prvotřídních služeb. Společnost se neustále rozrůstá a svým významem se řadí k předním v regionu.

Hlavním cílem je neustálé rozšiřování kvalitních služeb, vzdělávání zaměstnanců a především na konci spokojený a vracející se zákazník.

Partnerská společnost

Zabýváme se zajišťováním komplexních logistických služeb, především ale mezinárodní a vnitrostátní silniční nákladní dopravou. Provozujeme širokou škálu typů vozidel, abychom uspokojili co možná nejširší spektrum dopravních požadavků a zároveň minimalizovali tržní rizika.

Naši partneři